Advanced Scuba Diver

Advanced Scuba Diver

Posiadasz już certyfikat CEDIP Scuba Diver? Zasmakowałeś w nurkowaniu i chcesz przełamać kolejne bariery by móc swobodniej zapuszczać się w podwodny świat? Czas na kolejny stopień CEDIP – Advanced Scuba Diver. Dzięki temu kursowi powiększysz zakres dostępnych dla Ciebie przestrzeni i będziesz mógł, pod troskliwym okiem instruktora, doskonalić swoje umiejętności.

By uczestniczyć w kursie CEDIP Advanced Scuba Diver musisz mieć minimum 15 lat, certyfikat CEDIP Scuba Diver lub stopień równoważny w innej organizacji (odpowiednik SD) oraz dobry stan zdrowia.

Kurs CEDIP Advanced Scuba Diver trwa 2-3 dni i podczas niego kursant musi:

  • Zaliczyć sesje teoretyczną i egzamin końcowy
  • Zaliczyć 1-5 nurkowania na wodach otwartych
  • Uczestniczyć w dwóch obowiązkowych nurkowaniach – nurkowanie nocne i nawigacji podwodnej
  • Uczestniczyć w 3 nurkowaniach “do wyboru”, które wybiera się po omówieniu tego z Instruktorem. Nurkowaniem “do wyboru” może być: nurkowanie wielopoziomowe, nurkowanie z łodzi, nurkowanie w prądzie, nurkowanie w suchym skafandrze, nurkowanie na wysokościach, nurkowanie na wrakach, nurkowanie głębokie.
Po ukończeniu  kursu, kursant może nurkować z partnerem do głębokości 30 metrów, uczestniczyć we wszystkich specjalizacjach nurkowych CEDIP oraz kursie SAR Diver, oraz otrzymuje skrypt kursanta i międzynarodowy certyfikat CEDIP Advanced Scuba Diver

Pozostałe kursy